Страница 77

22 июня 2026, 19:27

— Йой! Та то Світий Вечір! — я сплеснув у долоні.

— То вже минула північ, вже зайшло Різдво, — усміхнувси вуйко Юра.

— О! То це дванаціта страва! — втішивси я, злізаючи з печі д’столови. — Добре, шо баба вже спит.

Пока нет комментариев. Авторизуйтесь, чтобы оставить свой отзыв первым!